První krok je úspěšně za námi, ProTejn sesbíral potřebný počet podpisů!

Podzimní komunální volby jsou zase o něco blíž, a proto nezahálíme. Jak jsme vás informovali, ProTejn již rozjel předvolební kampaň. Prvním a zároveň ne úplně lehkým úkolem bylo sesbírat dostatečné množství podpisů pod petici na podporu naší kandidatury, protože nebudeme kandidovat pod záštitou žádné ze zavedených politických stran, ale jako opravdu nezávislí kandidáti.

A během jara jsme to zvládli! Máme posbíraný potřebný počet podpisů i s poměrně slušnou rezervou. Jen doplním, že petenti se svým podpisem nezavázali k tomu, že nás budou volit, ale pouze umožnili našim kandidátům, ucházet se o hlasy voličů. Všem občanům, kteří podpis k naší petici připojili, srdečně děkujeme. Vaší podpory si velmi vážíme a je to pro nás velký závazek.

Každopádně ale zůstáváme nohama na zemi. Jedná se teprve o první krok na daleké cestě, kterou jsme si vytyčili. Tím dalším je poskládání kvalitní kandidátní listiny, se kterou Vás již brzy seznámíme. Samozřejmě také pracujeme na volebním programu. Chceme pro Tejn lepší budoucnost!

 

Vaši zastupitelé za sdružení nezávislých kandidátů ProTejn