ProTejn startuje předvolební kampaň sběrem podpisů!

Jak ten čas neúprosně letí, že? Již za půl roku tu máme opět komunální volby. Pozvolna se tak chýlí ke konci čtyřletý mandát pěti zastupitelů sdružení nezávislých kandidátů ProTejn, které jste svými hlasy zvolili při komunálních volbách v roce 2018. Již na podzim loňského roku jsme uspořádali dvě setkání s občany a začali jsme pomalu spřádat plány na letošní volební klání, kterého se hodláme zúčastnit opět v plné síle. Kromě běžné práce v zastupitelstvu, ve výborech či v komisích nás v průběhu roku 2022 tedy čeká také předvolební kampaň. Následující měsíce tak budou ještě o něco náročnější než obvykle. I proto jsme v průběhu února a března uspořádali další dvě setkání všech „Protejňáků“, abychom začali s pořádnou přípravou. Nechceme totiž nic podcenit.

Konečná podoba kandidátní listiny ještě zdaleka není hotová. Ale již nyní můžeme prozradit, že s výjimkou zhruba dvou až tří jmen zůstane složení kandidátky totožné jako před čtyřmi lety. O finálním soupisu kandidátů a jejich pořadí Vás budeme včas informovat. Podobně Vás také průběžně seznámíme s naším programem.

Petice na podporu kandidatury

Hned první krok, který nás čeká, bude velmi těžký. Vzhledem k tomu, že nebudeme kandidovat pod rouškou žádné ze zavedených politických stran, musíme zhruba do července sesbírat na petici cca 600 podpisů oprávněných voličů, kteří mají trvalý pobyt v Týně nad Vltavou či v přidružených obcích, aby naše hnutí mohlo vůbec kandidovat. A to není úplně snadný úkol. Ale zároveň to bereme jako výzvu a prostor pro zpětnou vazbu od Vás, občanů.

Pokud Vás naše sdružení svou prací v komunální sféře zaujalo, budeme moc rádi, když připojíte svůj podpis k petici i Vy. Svým podpisem se nezavazujete k tomu, že nás budete volit, pouze umožníte našim kandidátům, ucházet se o Váš hlas v podzimních komunálních volbách. Petici na podporu kandidatury našeho sdružení můžete podepsat na petičních místech v Kouzelném obchůdku na náměstí a v Kácovské věži, nebo přímo jednotlivým kandidátům.

Narozdíl od minulých voleb, již nejsme velkou neznámou. Po celé volební období jsme patřili mezi nejaktivnější zastupitele a pečlivě jsme občany informovali o všech důležitých věcech, které jsme jako zástupci samosprávy řešili. Pokud se chcete dozvědět víc o našich názorech, doporučuji si projít naše webové stránky (www.protejn.cz) či facebook www.facebook.com/protejn), případně jednotlivá čísla měsíčníku Vltavín, kam jsme pravidelně přispívali se svými komentáři, kde jsme obhajovali naše postoje. Můžete se na nás samozřejmě obrátit i osobně.

Sdružení nezávislých kandidátů ProTejn:

Karel Hladeček, Jaroslav Luňáček, Ondřej Bouška, Marek Štětka, Jaroslav Holub, Dušan Hlavnička, Vendula Mikolášková, Josef Mikšovský, Jaroslav Svoboda, Pavel Šplíchal, Ondřej Stoklasa, Kateřina Hlavničková, Miroslav Jareš, Anežka Hladečková, František Krejčí, Miroslav Husa, Vladimír Rozner ad.

Stále jsme připraveni být tou správnou novou energií pro město Týn nad Vltavou a konstruktivně se podílet na jeho rozvoji. Bez Vaší podpory, které si nesmírně vážíme, by to ale nebylo možné.

Karel Hladeček (ProTejn)