Petice na podporu kandidatury ProTejn 2022

Je na čase poznačit si do diáře jedno důležité datum: 23 až 24. září. A co se v tyto dny bude odehrávat? Inu, budou se konat komunální volby, které rozhodnou o složení zastupitelstev měst a obcí na další čtyři roky. Pro nás kandidáty je však důležité minimálně ještě jedno datum, a to 19. července. Do tohoto termínu musíme odevzdat kandidátku. Vzhledem k tomu, že nebudeme kandidovat pod rouškou žádné ze zavedených politických stran, musíme do tohoto data znovu sesbírat pro petici na podporu naší kandidatury cca 600 podpisů oprávněných voličů z Týna vč. přidružených obcí. Pokud Vás naše sdružení svou prací v komunální sféře zaujalo, budeme moc rádi, když připojíte svůj podpis k petici i Vy.

Svým podpisem se nezavazujete k tomu, že nás budete volit, pouze umožníte našim kandidátům, ucházet se o Váš hlas ve zmíněných podzimních komunálních volbách. Petici na podporu kandidatury našeho sdružení můžete podepsat na petičních místech v Kouzelném obchůdku na náměstí a v Kácovské věži, nebo přímo jednotlivým kandidátům.

Doposud se nám podařilo sesbírat několik set podpisů! Všem petentům, kteří již podpis k naší petici připojili, srdečně děkujeme. Vaší podpory si velmi vážíme! Pokud se o nás chcete dozvědět více, sledujte naše webové stránky (www.protejn.cz), facebook (www.facebook.com/protejn) či měsíčník Vltavín, kam pravidelně přispíváme svými komentáři. Jsme tu pro Vás, jsme tu pro Tejn!

 

Karel Hladeček (ProTejn)