Ing. Ondřej Stoklasa

Týn nad Vltavou, Hlinky

Proč kandiduji?

Minulé volby jsem přijal místo na kandidátce, protože jsem věřil v mé přátele a jejich vizi rozvoje a vedení města. Nespletl jsem se. Poslední 4 roky ukázaly, že to Protejňáci myslí vážně a práci v opozici si odmakali. Nyní bych si přál, abychom se dostali do vedení města a mohli prosazovat vše, co jsme si předsevzali.

Co chci prosazovat, témata, která mě zajímají nebo ke kterým mohu odborně přispět?

V Týně žije mnoho schopných, aktivních a rozumných lidí. Najdeme je na úřadech, ve spolcích, klubech mnoha dalších místech, kde se starají o své okolí. Myslím, že je nutné udržovat a nadále rozvíjet setkávání, diskusi mezi námi všemi. Na tom bych se chtěl podílet, spojovat lidi a pomáhat jim utvářet naše město. A v neposlední řadě někdy prostě jen říct ,,Děkuji, děkuji za Vaši práci, vážím si jí“, protože je za co.

Moje aktivity (sportovní, kulturní, spolkové apod.) související s životem ve městě?

Přes 10 let se aktivně věnuji skautskému středisku. Vedu chlapecký oddíl, pomáhám s pořádáním akcí pro děti a v posledních letech se nám daří pořádat i více akcí pro veřejnost, jako je například florbalový turnaj nebo setkání na hraní deskových her. Nejčastěji hraji basketbal za místní klub, ale s přáteli se snažíme zavést univerzální sportovní klub pro hraní frisbee, lakrosu, softbalu a dalších lehce netradičních sportů. Nechci ani opomenout moje působení mezi dobrovolnými hasiči. I když sám jsem byl jen u několika zásahů, vážím si veškeré práce, kterou vykonávají lidé z jednotky a sboru.